Worki LIK Bielsko-Biała – Skuteczna ochrona antykorozyjna

Korozja powstaje w wyniki działania czynników środowiskowych. Dotyka ona powierzchni metali i Sali. Jeżeli chcesz zabezpieczyć te materiały przed korozją, to konieczne jest zastosowanie odpowiednich środków antykorozyjnych. W przypadku dużych konstrukcji metalowych lub stalowych, które wystawione są na działanie wilgoci, doskonale sprawdzą się worki LIK Bielsko-Biała. Wyróżniają się one wytrzymałością i wysoką odpornością na rdzę. Na rynku można je znaleźć pod nazwą: worki antykorozyjne, lub folie VCI.

Worki LIK Bielsko-Biała – Poznaj ich rodzaje i zastosowanie

Worki płaskie, to modele, które wykorzystują lotne inhibitory korozji. Jest to materiał, który swoje zastosowanie może znaleźć przy pakowaniu wielkogabarytowych przesyłek. Worki LIK Bielsko-Biała doskonale nadają się do zabezpieczenia:

  • Metali szlachetnych,
  • Miedzi,
  • Aluminium,
  • Mosiądzu,
  • Brązu.

Na rynki istnieją również folie bąbelkowe, które służą do zabezpieczania wysyłek przed korozją. Jednak na tym ich działanie się nie kończy – pomagają one również zabezpieczyć paczki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Folie bąbelkowe są w stanie zapewnić ochronę antykorozyjną, ponieważ stosuje się w nich inhibitory. Można je otrzymać w dużych arkuszach w rolce. Jednym z najpopularniejszych materiałów do pakowania przesyłek, jest folia stretch. Może być ona dodatkowo wzmocniona przez środki antykorozyjne, dzięki czemu każda paczka jest chroniona przed korozją. Ten materiał doskonale nadaje się do pakowania większych przedmiotów, a także materiałów, które zostały umieszczone na paltach. To materiał, który pozwala na zwiększenie ochrony towaru przed zniszczeniami, ale również dba o jego większą stabilność w czasie transportu.

 

 

Popularne tagi: folia VCI , antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
worki LIK Bielsko-Biała

Dojazd: