Nasze akumulatory do e-papierosów to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie jakość i niezawodność. - tanio elektryczne papierosy akumulator - Akumulatory do e-papierosów mogą być ładowane bezpośrednio w urządzeniu lub za pomocą zewnętrznej ładowarki.
7-6 Michał Kołtyś techniki szkoleniowe 7-6
fotograf ślubny piotrków www.wozniakiewicz.com opinie Wykonujemy fotografię ślubną na terenie całego województwa. Szukasz sprawdzonego fotografa, który uwieczni Twój ślub? Wpisz na krajową okolicę również naucz się z obserwacjami zadowolonych Klientów – Studio Fotograficzne Monika Woźniakiewicz oferuje pełny pakiet usług fotograficznych na ostatnim szczeblu. Organizujemy konferencje ślubne, komunijne, ciążowe, portretowe, z chrztu – gwarantujemy profesjonalną pomoc, ładne obrania oraz ciemne ceny. W konstrukcjach oferty ślubnej, w jakiej się specjalizujemy proponujemy 3 pakiety podstawowe: pakiet brązowy pakiet silny i pakiet złoty, oraz pakiet dodatkowy – plenerowy. Realizujemy na lokalu Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Sulejowa, Rawy Mazowieckiej, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi, Radomska, Opoczna, Użytkownicy z przestrzeni Piotrkowa mogą stanowić na darmowy dojazd. Z nami zrobisz zarówno sesję plenerową, jak także studyjną. Nie daj by pamięć zawiodła – ustaw na specjalistyczne pomocy fotograficzne dodatkowo na zawsze ciesz się wspomnieniami.     
  Tanie zestawy e papierosów elektrycznych   mobilgarázs

Storyline 3 – Nie można uzyskać dostępu do treści w aplikacji Articulate Mobile

Ten błąd może pojawić się podczas otwierania kursu stworzonego z poziomu storyline w aplikacji Articulate Mobile Player:

 

Cytat przykładowego błędu „Nie można uzyskać dostępu do treści: Articulate Mobile Player nie może uzyskać dostępu do tej treści”.

 

Oto kilka przyczyn i rozwiązań tego błędu.

 

  1. Nie masz dostępu do kursu Articulate Online

 

Jeśli kurs jest prowadzony w Articulate Online, upewnij się, że nadal masz uprawnienia do jego obejrzenia. Skontaktuj się z administratorem Articulate Online w celu uzyskania wsparcia online.

 

  1. Serwer WWW wymaga zalogowania

 

Jeśli kurs znajduje się na serwerze internetowym, który wymaga zalogowania, nie będzie można go wyświetlić w aplikacji Articulate Mobile Player. Zamiast tego musisz wyświetlić wersję HTML5 kursu w Safari lub Chrome.

 

  1. LMS wymaga zalogowania

 

Jeśli kurs jest w systemie zarządzania(LMS), prawdopodobnie wymaga on zalogowania się. W takim przypadku kurs musi zostać opublikowany jako wyjście API Tin Can (xAPI), aby działał w aplikacji Articulate Mobile Player. Nie będzie działać w aplikacji mobilnej, jeśli został opublikowany jako wyjście SCORM lub AICC.

 

Niezależnie od opublikowanego formatu możesz zawsze wyświetlić wersję HTML5 kursu w Safari lub Chrome.

 

  1. LMS nie obsługuje autoryzacji treści prywatnych

 

Jeśli kurs jest w LMS, może nie działać w aplikacji Articulate Mobile Player, nawet jeśli został opublikowany jako wynik API Tin Can (xAPI), jak opisano powyżej. W takim przypadku oznacza to, że LMS nie obsługuje autoryzacji treści prywatnych.

 

Autor kursu może naprawić błąd, przenosząc opublikowane wyniki na serwer oddzielny od LMS. Zobacz szczegółowe artykuły: Storyline 360, Storyline 3, Storyline 2, Storyline 1.

 

Jeśli autor nie może od razu naprawić błędu, nadal możesz wyświetlić wersję HTML5 kursu w Safari lub Chrome.

 

Artykuł opracowała firma Teach24 – szkolenia z storyline 3.