Spedycja Polska Anglia archostrefa Zajmujemy się szerokopojętym transportem na dużą skalę. Pracujemy na terenie Polski oraz Europy. Wozimy ładunki o kazdym gabarycie. Chcesz nadać paczkę, ale nie wiesz jak, nie wiesz gdzie no i zależy Ci na jak najlepszej cenie – świetnie trafiłeś – firma Eurotransport świadczy kompleksowe usługi spedycyjne zarówno w Polsce, jak i za granicą m. in. Włochy, Anglia. Wieloletnie tradycja, doświadczenie i rzetelność gwarantują jakość usług na najwyższym poziomie. Oferujemy przewozy całopojazdowe, częściowe, drobnicę oraz paczki do 30 kg, używamy pojazdów typu plandeka, izoterma, chłodnia, meblowóz, blaszak. Posiadamy zarówno auta mniejsze typu busów, jak duże ciężarówki typu tir oraz samochody z przyczepami o ładowności do 24 ton. Wiele z paczek dostarczanych przez naszą firmę dociera do adresata kolejnego dnia. Chcąc przesłać swoją paczkę, czy mebel zgłoś się do profesjonalistów – postaw na niezawodność – postaw na Eurotransport. Najlepsza jakoś, najlepsze ceny!

Osuszanie fundamentów – Osuszanie inwazyjne

Iniekcja

 

Istota działania metod iniekcyjnych zawiera się w wykonaniu przegrody hydrofobowej lub uszczelniającej. Taką przegrodę uzyskuje się, opróżniając pory oraz kapilary z wody i wprowadzając na to miejsce środki ­hydrofobowe.

 

 

Termoiniekcja

 

Metodę tę stosuje się w celu przygotowania bariery przed podsiąkaniem kapilarnym. Polega ona na nawierceniu w mokrych fundamentach nieprzelotowych otworów oraz wdmuchiwaniu w nie za pomocą zbioru urządzeń termowentylacyjnych jałowego gorącego powietrza o określonej temperaturze oraz szybkości przepływu, a następnie utworzeniu w osuszonych fundamentach blokady hydrofobowej, czyli przeszkody dla wilgoci. Po wstępnym osuszeniu w odwierty wtłacza się surowiec do iniekcji – roztwór żywicy metylosilikonowej w rozpuszczalnikach organicznych. Podstawową zaletą tejże metody jest szybkość osuszania, a blokadę hydrofobową przed wilgocią kapilarną uzyskuje się już po paru godzinach od wykonania ­hydro­fobizacji.

 

Izolacja krystaliczna

Wykorzystuje się ją w wypadku, gdy budynek ustąpił zawilgoceniu na skutek podciągania kapilarnego wód gruntowych. Jej główne zadanie polega na wykonaniu w porach i kapilarach materiału budowlanego powłoki izolacyjnej z wykrystalizowanych nierozpuszczalnych w wodzie minerałów.

Procedura składa się na wykorzystaniu cieczy kapilarnych do inwigilacji i krystalizacji, w wyniku czego zostają uszczelnione pory oraz kapilary materiału budowlanego. Rozpoczyna się od wywiercenia w osuszanym fundamencie otworów iniekcyjnych o średnicy około 30 mm. Odwierty muszą być płytsze o 5 cm. od grubości ściany. Otwory wierci się w jednej linii – równolegle do stanu podłogi, w odstępach co 8-12 cm, najlepiej spośród jednej strony fundamentu oraz pod kątem 30°. Otwory należy przedmuchać sprężonym powietrzem.

 

Artykuł przygotowany przez firmę futuro specjalizującą się w profesjonalnym podcinaniu fundamentów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.