https://codeengineers.com/pl/definition/130-10-x-x-x/Paragraf-31-PrestaShop
torba dla mam - https://maniolo.pl/?s=torba+dla+mam - torba dla mam, także na zużyte pieluchy. Włóż zamknij szczelnie. Opróżnisz w domu.
window tinting cork edgesigns Our company only applies good solutions and materials for wrappinging the car to convince you, welcome to Cork. The glazing gives each vehicle a pattern and elegance, as well as protecting our eyes and skin from the damaging effects of UV rays. In our range of products, you will find a comprehensive window tinting service with high quality materials – see our company in Cork.
Tanie drobiazgi z Chin tylko u nas, zapraszamy! tanie prezenty z Chin Jakie tanie akcesoria z Chin warto kupić?          https://maniolo.pl/myjka-samochodowa/     Pasek COB LED Light 24v IP65 wodoodporny wysokiej gęstości bez miejsca elastyczny pasek COB LED na ozdoby do tła telewizora 3000K 4000K 8000K

Osuszanie fundamentów – Osuszanie inwazyjne

Iniekcja

 

Istota działania metod iniekcyjnych zawiera się w wykonaniu przegrody hydrofobowej lub uszczelniającej. Taką przegrodę uzyskuje się, opróżniając pory oraz kapilary z wody i wprowadzając na to miejsce środki ­hydrofobowe.

 

 

Termoiniekcja

 

Metodę tę stosuje się w celu przygotowania bariery przed podsiąkaniem kapilarnym. Polega ona na nawierceniu w mokrych fundamentach nieprzelotowych otworów oraz wdmuchiwaniu w nie za pomocą zbioru urządzeń termowentylacyjnych jałowego gorącego powietrza o określonej temperaturze oraz szybkości przepływu, a następnie utworzeniu w osuszonych fundamentach blokady hydrofobowej, czyli przeszkody dla wilgoci. Po wstępnym osuszeniu w odwierty wtłacza się surowiec do iniekcji – roztwór żywicy metylosilikonowej w rozpuszczalnikach organicznych. Podstawową zaletą tejże metody jest szybkość osuszania, a blokadę hydrofobową przed wilgocią kapilarną uzyskuje się już po paru godzinach od wykonania ­hydro­fobizacji.

 

Izolacja krystaliczna

Wykorzystuje się ją w wypadku, gdy budynek ustąpił zawilgoceniu na skutek podciągania kapilarnego wód gruntowych. Jej główne zadanie polega na wykonaniu w porach i kapilarach materiału budowlanego powłoki izolacyjnej z wykrystalizowanych nierozpuszczalnych w wodzie minerałów.

Procedura składa się na wykorzystaniu cieczy kapilarnych do inwigilacji i krystalizacji, w wyniku czego zostają uszczelnione pory oraz kapilary materiału budowlanego. Rozpoczyna się od wywiercenia w osuszanym fundamencie otworów iniekcyjnych o średnicy około 30 mm. Odwierty muszą być płytsze o 5 cm. od grubości ściany. Otwory wierci się w jednej linii – równolegle do stanu podłogi, w odstępach co 8-12 cm, najlepiej spośród jednej strony fundamentu oraz pod kątem 30°. Otwory należy przedmuchać sprężonym powietrzem.

 

Artykuł przygotowany przez firmę futuro specjalizującą się w profesjonalnym podcinaniu fundamentów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.