Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=tech-geek.pl%2Fmacrium-site-manager%2F&data=2020-09-07&tytul=Macrium+Site+Manager): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /_portaletematyczne/tech/wp-content/themes/franz-josef/header.php on line 29

Macrium Site Manager

Program Macrium Site Manager to narzędzie ułatwiające pracę z oprogramowaniem Macrium Reflect. To ostanie pozwala na tworzenie kopii zapasowych na komputerach działających na systemie Microsoft Windows. Oba programy stworzone zostały przez Paramount Software UK, dlatego też doskonale ze sobą współpracują. Każdy, kto poszukuje prostego w obsłudze i funkcjonalnego menadżera do zarządzania tym środowiskiem, powinien przeczytać dzisiejszy artykuł.

Skuteczna prostota

Macrium Site Manager został tak zaprojektowany, by jego używanie było jak najmniej kłopotliwe, a zarazem skuteczne. Dlatego też nie ma tutaj skomplikowanego interfejsu ani płatnych subskrypcji. Licencja jest wieczysta, co oznacza, iż raz zakupiony produkt, zawsze będzie aktywny i gotowy do działania.

Kolejną zaletą jest możliwość zarządzania wieloma instancjami Macrium Reflect w jednym, łatwym w użyciu interfejsie. Dzięki temu firmy mogą w łatwy sposób nadzorować działanie nawet dużej ilości witryn, jak i serwerów. Tworzenie kopii zapasowych jest zadaniem łatwym, prostym i dającym wiele możliwości personalizacji. Parametry takie jak elastyczne planowanie, szablony i śledzenie zmienionych bloków zapewniają szybkie i pewne wdrożenie kopii zapasowych, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Wygoda po stronie użytkownika

Oprogramowanie to jest nie tylko proste w obsłudze, ale także wygodne w użytkowaniu. Widać to już na etapie instalacji, gdzie z poziomu Macrium Site Manager zakupuje się odpowiednią licencję i pobiera pliki instalacyjne. Reszta dzieje się automatycznie, właśnie dlatego, iż oba programy stworzyło to samo studio projektowe.

Użytkownik może także zdecydować, na ilu stacjach roboczych ma być ten menadżer zainstalowany. W zależności od wybranej wersji może to być aż 10 stanowisk. Co ciekawe w razie konieczności program może zostać odinstalowany z jednego stanowiska, a potem zainstalowany na innym w ramach tej samej licencji.

Jak widać, jest to praktyczne, oszczędne oraz bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich pracujących na co dzień z Macrium Site Manager. Więcej informacji o tym rozwiązaniu znajduje się pod adresami https://www.vebo.pl/paramount-software-uk oraz https://www.vebo.pl/macrium-site-manager.