zasady ochrony danych osobowych - codeengineers.com opinie - Czy znasz zasady ochrony danych osobowych? Jeśli niezupełnie orientujesz się w zakresie tych przepisów, to koniecznie musisz wraz ze swoimi pracownikami uzupełnić wiedzę o obecnie obowiązujące standardy. Jest to ważne niezależnie czy prowadzisz firmę od lat czy dopiero zaczynasz.
płyty meblowe tanio okleiny modyfikowane http://merky.de/365d28 Potrzebne okleiny modyfikowane, deski lub inne produkty wnętrzarskie? Jesteś we właściwym miejscu – Centrum Drewna i Oklein gwarantuje bogatą ofertą i konkurencyjne ceny – zapraszamy!
spodnie wojskowe morowo minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-298      novo 2

Storyline 3 – załącznik Worda, Excela lub PowerPointa zapisany w paczce zip

Po dołączeniu dokumentu Word, arkusza kalkulacyjnego Excel lub prezentacji PowerPoint do projektu Storyline w formacie pliku Microsoft Office 2007-2019 (DOCX, XLSX, PPTX) może się okazać, że zmienia się on w plik zip w opublikowanym kursie.

 

Zazwyczaj oznacza to, że twój serwer nie ma typu MIME dla tych formatów plików. W rezultacie serwer traktuje je jak pliki zip.

 

Oto dwa sposoby rozwiązania tego problemu:

 

Skontaktuj się z administratora serwera lub usługodawcą hostingu o poproś o dodanie rozszerzeń do odczytu typu: DOCX, XLSX i PPTX do typów MIME na serwerze. Zapisz plik, którego dotyczy problem, w formacie kompatybilnym wstecz (DOC, XLS lub PPT). Następnie dołącz go ponownie do kursu Storyline i wtórnie opublikuj.

 

Czym są typy MIME?

 

Typy MIME określają, w jaki sposób przeglądarka internetowa powinna obsługiwać określone typy plików. Na przykład typ MIME application / pdf instruuje przeglądarki, aby obsługiwały pliki z rozszerzeniem .pdf jako pliki Portable Document Format. Jeśli masz niestandardowe pliki PDF z rozszerzeniem .mypdf, możesz dodać niestandardowy typ MIME, aby przeglądarki poprawnie interpretowały pliki .mypdf jako pliki PDF.

Ludzie są czasem zdezorientowani różnicą między typami MIME a modułami obsługi Apache. Typy MIME instruują przeglądarkę, jak przetwarzać pliki, podczas gdy programy obsługi Apache instruują serwer, jak przetwarzać pliki.

 

 

Artykuł opracowała firma Teach24 – szkolenia z stryline 3.