Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=tech-geek.pl%2Fpochlaniacze-wilgoci-w-transporcie-morskim%2F&data=2021-07-27&tytul=Pochłaniacze wilgoci w transporcie morskim): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /_portaletematyczne/tech/wp-content/themes/franz-josef/header.php on line 29

Pochłaniacze wilgoci w transporcie morskim

Pochłaniacze wilgoci główne zastosowanie mają w kontenerach transportowych oraz magazynowych. Ich zadaniem jest obniżenie poziomu wilgotności w kontenerze i jednocześnie zapobieganie kondensacji pary wodnej, do której dochodzi na skutek różnicy temperatur.

Takie pochłaniacze wilgoci pozwalają stworzyć odpowiednie i bezpieczne warunki podczas magazynowania oraz transportu towarów narażonych na powstawanie korozji i nie tylko. Pochłaniacze są skuteczną ochroną przed wilgocią, dzięki ich zastosowaniu produkty docierają do celu w nienaruszonym stanie.

Pochłaniacze wilgoci – zastosowanie

Pochłaniacze wilgoci doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju transporcie, między innymi w drogowym, kolejowym a przede wszystkim morskim. Skutecznie chronią one same produkty, jak i ich opakowania przed szkodliwym działaniem wilgoci. Pochłaniacze wilgoci to idealna ochrona nie tylko przed wilgocią, ale przede wszystkim powstawaniem korozji, pleśnią czy odpadaniem etykiet.

Pochłaniacze wilgoci zapobiegają również skraplaniu się wilgoci w kontenerze transportowym (tzw. deszcz kontenerowy). Poza tym absorbują wilgoć, dzięki czemu temperatura, przy której dochodzi do kondensacji wilgoci (punkt rosy), utrzymywana jest poniżej poziomu temperatury powierzchniowej. To z kolei zapewnia odpowiednie warunki do przechowywania i transportowania naszym produktom. Jest to bardzo istotne, ponieważ wilgoć w kontenerach może doprowadzić do zniszczeń towaru, który jest w nich transportowany czy magazynowany. Pochłaniacze wilgoci chronią tym samym przedsiębiorstwa przed stratami finansowymi, które wiążą się z uszkodzeniem lub zardzewieniem transportowanych, lub magazynowanych produktów.

Pochłaniacze wilgoci mają zastosowanie między innymi w branżach:

• Metalowa
• Wyroby papiernicze
• Drewno
• Artykuły spożywcze
• Elektronika
• Odzież
• Palety
• Zbiorcze opakowania itp.

 

Popularne tagi: folia antystatyczna ESD , folia biodegradowalna , folia bio , folia kompostowana , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
pochłaniacze wilgoci

Dojazd: